Dámské kabelky Giorgio Rigi

Giorgio Rigi je obchodní značka koženého zboží od firmy Walking Sticks. Tato značka se odlišuje pro svoji vysokou tvůrčí hodnotu, řemeslné vyjádření našeho Made in Italy , jakož i pro použité ušlechtilé materiály.

Každý výrobek je realizován zachováním kvality a s lásku pro detail. Jedinečnost našich rukojetí dává tomuto výrobku dotyk luxusu a zosobnění na straně druhé, zároveň uspokojí i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Giorgio Rigi je znamenitá alternativa pro ty, kteří si uchovali vášeň pro vše krásné, exkluzivní a pro něco ojedinělého a zvláštního.

Čím se značka Giorgio Rigi odlišuje od ostatních? Především precizním řemeslným zpracováním a velmi vysokou kvalitou používané kůže z krajty rodu Python. Tato značka, která se navíc může chlubit nálepkou MADE IN ITALY, nyní přichází s rozsáhlou kolekcí kabelek, cestovních zavazadel, modních doplňků a jiných kožených výrobků. Pro jejich zhotovení byly použity pouze ty nejkvalitnější exotické kůže – krásné, rafinované, příjemné na dotek, vybrané s maximální péčí v těch nejlepších italských koželužnách.

Zruční italští řemeslníci – skuteční mistři svého řemesla, pracují pouze ručně a každé kabelce věnují maximální péči a pozornost ve všech fázích jejího vzniku a to od výběru materiálu až po závěrečné naleštění. Tím je klientům zaručena maximální kvalita a každá kabelka je pak sama o sobě mistrovským dílem.
Víme velmi dobře, že každá žena, která má styl a drží krok s módou, požaduje od své kabelky skutečné maximum. Chceme kabelku, která je elegantní, praktická, nikdy nezestárne a nevyjde z módy. Italští módní experti, kteří se značkou Giorgio Rigi spolupracují, vám přinášejí stále nové a originální designy, ale zároveň nezapomínají ani na ty nejklasičtější modely, které jsou stále líbivé a ocení je ženy všech věkových kategorií. Každá kabelka je navrhována tak, aby byla co nejpraktičtější a poskytovala uživatelce maximální komfort a zároveň byla krásná a módní.Pokud hledáš luxusní kabelku z kvalitní a hodnotné kůže, která jemně podtrhne tvůj vzhled, kabelku, která bude klasicky elegantní a zároveň chic, kabelku na víkend nebo volný čas, či doplněk vhodný pro sofistikované večery ve vážené společnosti, můžeš si být jistá, že u firmy Giorgio Rigi najdeš kabelku tvých snů. Luxusní kabelku, která ukáže, jaká jsi: žena, která má ráda sama sebe a dokáže ocenit kvalitu, styl a nápaditý design. To vše a ještě mnohem více, Ti může Giorgio Rigi garantovat – skutečnou kvalitu ručně vyráběných italských kabelek.

PROČ SI KOUPIT KABELKU Z EXOTICKÉ KŮŽE?

Italské modely nejsou pouze krásné a okouzlující – jsou také velmi praktické a schopné uspokojit i ty nejnáročnější požadavky toho, kdo je používá. Toto je jeden z hlavních důvodů, proč je tolik italských značek známých a vysoce ceněných po celém světě. Když se perfektní kvalita spojí s přiměřenými cenami, úspěch se dostaví. Zvláště v případě kvalitních a stylových italských kabelek, se o tomto faktu nedá ani v nejmenším pochybovat.

Koupit si kvalitní a v Itálii vyrobenou kabelku, je výhodné z mnoha důvodů: Dostane se vám do rukou luxusní výrobek, který vám bude sloužit dlouhé roky, aniž by ztratil byť jen setinu ze své rafinovanosti, prestiže a krásy. Řemeslně zpracované kabelky jsou tou nejvyšší třídou, které se masově vyráběné věci nikdy nevyrovnají.

EXOTICKÉ KŮŽE

Nádherná exotická kůže je skutečně tou nejlepší volbou, pokud se rozhodneš investovat do elegantní kabelky. Ve srovnání například s teletinkou je tato kůže daleko příjemnější a měkčí a umožní kabelce, aby se ještě lehce dotvarovala do souladu s tvým tělem, tak aby byla maximálně komfortní, harmonická a korespondovala s tvým vzhledem. Její delikátnost a hebkost tě nabije energií už v okamžiku, kdy si ji poprvé vezmeš.

Kabelka z vysoce kvalitní kůže je samozřejmě dražší, ale když jednou takovou investici učiníte, mnohonásobně se vám vše vrátí v její kvalitě a odolnosti. Tato kabelka vám může vydržet sloužit v plné kráse i dvacet let a více a zůstane stále krásná.

Ti nejlepší světoví stylisté, pocházejí z Itálie a jsou stále uznáváni pro jejich kvalitní práci. Italská řemeslnická práce je zase známa svým citem pro detail a právě to odlišuje její díla od těch strojově vyráběných, které známe z velkých řetězců.

KABELKY Z EXOTICKÉ KŮŽE – LUXUS NA CELÝ ŽIVOT

Každá žena sní, alespoň někdy, o nákupu luxusní kabelky z exotické kůže. Tyto kabelky nejsou jen překrásným doplňkem – jsou také vyjádřením určitého statusu a společenské prestiže – ať už zvolíte hadí kůži nebo kůži z krokodýla.
Sériově vyráběná kabelka nižší kvality je nepochybně cenově dostupnější a samozřejmě může být i na pohled pěkná a módní, ovšem nikdy se nedá srovnávat s luxusní kabelkou vysoké kvality, která byla ručně vytvořena exkluzivně pro Tebe.

Kabelky z hadí kůže klasického tvaru jsou určeny pro elegantní ženu, která ráda vypadá rafinovaně, sofistikovaně a prakticky. Nosí komfortní tašku klasických linií – doplněk, který jí umožňuje cítit se stále pohodlně.

Módní kabelky z kůže krajty jsou také velmi prestižní a rafinované, ale v prvé řadě jsou vytvořeny pro mladistvou ženu, která je dynamická, avšak nechce rezignovat na eleganci a kvalitu – atributy tolik typické pro značku Giorgio Rigi. Tato řada obsahuje také nejnovější a originální doplňky vyrobené z těch nejjemnějších kůží, v nových a módních barvách – od světlých až po pronikavé a velmi nápadné.

Kolekce velkých a prostorných kabelek zahrnuje modely pro každodenní situace, nákupy i práci, neboť jsou díky své kapacitě schopné pojmout vše, co moderní a úspěšná žena potřebuje mít při sobě.

Večerní kabelky malých rozměrů, vyhotovené speciálně pro zvláštní příležitosti – meetingy, ceremoniály, nebo pro jakoukoli jinou příležitost, při které je elegance a styl nutností. Tyto kabelky jsou zdobeny perlami, drahokamy, řetízky a sponami, které ještě zdůrazní jejich krásu a perfektní ruční zpracování.

HADÍ KŮŽE ( PYTHON )

Jestliže chcete světu ukázat svoji sílu a svůj styl, bude pro vás kabelka z hadí kůže tím nejefektivnějším a nejrafinovanějším prostředkem. Je to druh kůže, která vytváří dojem odhodlanosti a houževnatosti, ale na omak je nesmírně měkká, příjemná a schopná zprostředkovat ty nejjemnější smyslové vjemy. Kabelka navíc časem získává na hodnotě. Je totiž složena ze šupin, které se vlivem času pomalu přirozeně otevírají a propůjčují jí větší prestiž a rafinovanost.
Není nic jemnějšího, příjemnějšího a lehčího, než kabelka z opravdové hadí kůže.
Mimořádná elasticita, spolu s možností všestranného využití, předurčuje tento typ kůže k výrobě jak těch nejměkčích a nejpříjemnějších modelů, tak i k výrobě kabelek a bot s pevnou strukturou. Kůže se v průběhu času krásně přizpůsobí modelu, na který byla použita - včetně bot, pásků, náprsních tašek a dalších doplňků. Díky naprosto mimořádným absorpčním schopnostem tohoto typu kůže, můžeme získat celou škálu barev a jednotlivých odstínů, které však zároveň respektují přirozenou zvířecí kresbu.
Exotická kůže povýší obyčejnou kabelku skutečný šperk! Jak říkaly už naše italské babičky: „Když si jdeš koupit kabelku, vyber si tu nejlepší!“

OCHRANA A ÚDRŽBA KABELEK

Zde naleznete pouze několik jednoduchých rad a pravidel, která by měla být dodržována a respektována, aby vaše kabelka zůstala čistá a elegantní po dlouhou dobu. Jsme si zcela jisti, že pokud dodržíte následující doporučení, bude vaše kabelka vypadat stále tak krásně a luxusně, jako v den, kdy jste ji zakoupili!

Nadměrné vysušení může vyvolat popraskání kůže, zatímco naopak přílišná vlhkost, které je kabelka vystavena, může zapříčinit nabobtnání kůže.

CO (NE)DĚLAT ABY VAŠE KABELKA ZŮSTALA JAKO NOVÁ ?

Nenechávat kabelku vystavenou slunečnímu záření na dlouhou dobu – mohlo by dojít k jejímu vysušení nebo vyblednutí barvy.
Uchovávejte vaši kabelku v dostatečné vzdálenosti od topení a jiných zdrojů tepla.
Dbejte na to, aby se na kabelku nedostaly žádné tekutiny – jedná se o přírodní kůži, která vše absorbuje.
Kabelku z kůže krajty si raději neberte v deštivé dny, abyste zabránila jejímu poškození v důsledku zmoknutí.
Na čištění nepoužívejte žádný čistící přípravek – riskovala byste její poškození.
Buďte na výrobky z této kůže opatrná a snažte se zabránit jejímu poškození, protože jakmile již jednou k poškození přírodní kůže dojde, není možné ji opravit.

CO DĚLAT, KDYŽ SE KŮŽE UŠPINÍ NEBO ROZMOČÍ ?

V případě, že se kůže namočí, je nejlepší nechat ji volně uschnout. Nepoužívejte k tomuto účelu žádný elektrický spotřebič (fén ani nic podobného) a nikdy nedávejte kabelku do blízkosti zdroje tepla.

Jestliže došlo ke kontaktu kůže s vodou, tak, že kůže lehce ztmavla, ale zachovala si svůj originální design, uložte ji do suchého prostředí do bezpečné vzdálenosti od zdrojů tepla a nechejte ji volně uschnout.
V případě, že se došlo k lehkému ušpinění kabelky, jemně ji očistěte vlhkým hadříkem.

VÝROBA KABELEK Z EXOTICKÝCH KŮŽÍ

PRVNÍ KROK

První krok, při výrobě kabelky, je svěřen našim profesionálním stylistům, kteří mají za úkol navrhnout nový model v souladu s nejnovějšími módními trendy v oblasti barev a tvarů. Účelem je, vytvořit kabelku, která drží krok s módou a je současně elegantní a originální. Toto spojení je poznávacím znamením našich kolekcí.
Každý typ používané kůže má svá specifika, která jej předurčují k výrobě určitých modelů.

DRUHÝ KROK

Když je vytvořen návrh, pokračuje se další důležitou fází výroby a to výrobou jednoho prototypu kabelky z papíru. Během této fáze, kdy se také kabelka může poměrně dost vzdálit původnímu návrhu, začíná mít výrobek jasnější tvar a obrysy.
Když je dokončen papírový model kabelky, je vhodná chvíle pro přípravu materiálu – tedy kůže, ze které se kabelka bude vyrábět. Kůže musí být nastřižena perfektně, tak, aby vše odpovídalo nákresům stylisty a zároveň byly respektovány přirozené vzory zvířecí kůže. Zachováním tohoto postupu docílíme nejen krásné formy, ale také větší originality hotového výrobku. Dbáme také na to, aby švy byly co nejméně nápadné a viditelné.
Když je kůže odborně nastříhaná, přechází se k šití.

TŘETÍ KROK

Posledním krokem tohoto dlouhého a náročného procesu, jsou takzvané dokončovací práce. Kabelka je už sice ušita, ale ještě není kompletní. Chybí dopracování důležitých detailů, jako jsou například přezky, spony a různé spojovací články. Také povrch kůže ještě není správně ošetřen. Kabelka je zatím anonymním a neosobním kouskem.
Během dokončovacích prací ale kabelka získá svůj glanc. Jsou přidány veškeré doplňky, kovové části a dopracován povrch kůže.
Teprve potom je kabelka konečně hotová a je připravena k prodeji.

GIORGIO RIGI – LUXUSNÍ ÚCHOPY
Od roku 2011 stojí brand GIORGIO RIGI za zrodem těchto unikátních a luxusních úchopů ke svým kabelkám, cestovním zavazadlům a kosmetickým kufříkům.

Jako jediný na světovém trhu se může pyšnit těmito úchopy na jejichž výrobu má svůj vlastní patent.
Jsou vyrobeny ze slitiny kovu, která je velice lehká a odolná proti oděru. Dále je tato slitina podrobena zvláštní úpravě a zpracovaní.
Základem je měď roztavená s dalšími druhy kovu vysoké kvality a potažena galvanickým principem do zlaté barvy nazývané „ Zlaté světlo „ nebo do stříbrné barvy „ Stříbrné palladium „
Více informací o materiálech a zpracování těchto luxusních úchopů nelze poskytnou z důvodu výrobního tajemství.

Jedinečností této ruční výroby je možnost navržení vlastního motivu pro Vaši vysněnou kabelku. V momentální nabídce pro rok 2012 jsou motivy - Pes ( chrt ) , Ryba, Had, Tygr a Swarovski design.